Wielu mężczyzn zastanawia się, w jaki sposób przedłużyć erekcję. Czy jest to w ogóle możliwe? Okazuje się, że jak najbardziej. Poniżej znajdziesz polecane sposoby na wydłużenie erekcji.

  1. Sposoby naturalne
  2. Ćwiczenie mięśni Kegla
  3. Zmiana seksualnych nawyków

Sposoby naturalne

Jeśli dolegliwości nie są bardzo uciążliwe i nie wykluczają zupełnie życia seksualnego, na początek warto spróbować naturalnych sposobów na przedłużenie erekcji. Istotne jest więc prowadzenie zdrowego trybu życia – uprawiania sportu czy spożywania wartościowych produktów. Właściwa dieta, odpowiednia masa ciała i codzienny ruch sprzyjają poprawie życia seksualnego. Można wspomóc się też różnymi ziołami, takimi jak MACA albo żeń-szeń.

Ćwiczenie mięśni Kegla

Warto również spróbować poćwiczyć mięśnie Kegla, które są odpowiedzialne za przedłużenie stosunku. Wpływają one także na zwiększenie siły doznań w czasie samego stosunku seksualnego. Zadaniem mięśni jest też kontrolowanie pracy pęcherza moczowego, dlatego najłatwiej jest je ćwiczyć w sytuacji oddawania moczu. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy co jakiś czas wstrzymywać strumień moczu.

Zmiana seksualnych nawyków 

Kolejnym rozwiązaniem, które warto wypróbować, jest zmiana nawyków seksualnych. W tym celu można np. próbować zmienić godziny stosunku i zamiast późno w nocy, kiedy organizm i psychika są zmęczone po ciężkim dniu, uprawiać seks rano. Można też zastosować specjalne żele stymulujące i w pewien sposób przedłużające stosunek. U wielu mężczyzn przedłużenie aktywności wiąże się po prostu ze zwiększeniem częstotliwości stosunków. Dlatego też warto kochać się jak najczęściej.